W jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Gryfinie znaleziono zwłoki mężczyzny. Okoliczności śmierci denata badają śledczy pod nadzorem prokuratora. Do tragicznego odkrycia dzień wcześniej doszło także w Chojnie. 


Nad ranem w sobotę 1 września, w jednym z mieszkań w Gryfinie ujawniono zwłoki mężczyzny. 
- Ciało młodego gryfinianina odnaleziono wczesnym rankiem. W czynnościach na miejscu zdarzenia oprócz funkcjonariuszy policji i policyjnego technika udział brał także prokurator - mówi asp. szt. Marcin Karpierz z KPP w Gryfinie i po szczegóły w sprawie odsyła nas do Prokuratury Rejonowej w Gryfinie.

Po zabezpieczeniu materiałów dowodowych w sprawie śledczy będą badać okoliczności śmierci młodego mężczyzny, aby m.in. wykluczyć możliwość zabójstwa.

Tragiczne odkrycie miało miejsce także w piątek 31 sierpnia br. W jednym z mieszań przy ulicy Sikorskiego w Chojnie odnaleziono zwłoki mężczyzny. Jak mówi w rozmowie z naszym redaktorem rzecznik gryfińskiego garnizony policji, o zdarzeniu funkcjonariuszy zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi. Oficer prasowy dodaje, że aby móc wejść do mieszkania policjanci musieli poprosić o pomoc strażaków. Na miejscu lekarz stwierdził zgon. Prawdopodobnie śmierć mężczyzny nastąpiła na skutek zawału serca.