Dwa "wielkie" serducha, cztery pary rolek, a do pokonania tysiąc kilometrów. Agata i Wojtek Miszewscy, to rolkarze z Oleśnicy, którzy przejeżdżać będą przez nasz region, aby pomóc w wysłaniu na terapię wzroku niepełnosprawnych bliźniaków spod Zgorzelca.


Jazda na rolkach to ich ogromna pasja, sposób na życie i miłość. A jak wiadomo, z każdej miłości rodzi się coś pozytywnego. Z tej rolkowej narodziła się chęć niesienia pomocy mniejszym, słabszym, chorym i niepełnosprawnym.

18 czerwca przez Cedynię i 19 czerwca przez Gryfino przejeżdżać będą uczestnicy najbardziej zwariowanej akcji charytatywnej tego roku pn. "ROLKI REGGAE RAJD". Agata i Wojtek  przemierzają liczącą tysiąc kilometrów trasę, żeby pomóc w zebraniu 100 tys. złotych na udział bliźniaków Kuby i Stasia w specjalistycznej terapii wzroku.

W ciągu 20 dni - bo tyle trwać ma przejazd - rolkarze zachęcać będą do niesienia pomocy niepełnosprawnym bliżniakom spod Zgorzelca.

Spotkanie z rolkarzami to także wspaniała okazja zarówno dla dorosłych jaki i młodzieży do rozmowy o dobroczynności, altruizmie oraz niesieniu pomocy bliźniemu.