Klub bokserski „Garda” w Chojnie rozszerza swoją działalność i ogłasza nabór do sekcji MMA i Brazylijskiego Jiu Jitsu. Chętnie widziani są wszyscy, którym nie obca jest ambicja, poświęcenie i pokora.

Nic tak nie hartuje człowieka jak trening sportowy. Szczególnie gdy są to sporty walki. Każdy kto ma ochotę trochę się poruszać ma okazję wstąpić do klubu bokserskiego „Garda”, gdzie pod okiem profesjonalnych i posiadających duże doświadczenie trenerów może poznać tajniki boksu, MMA i BJJ.

- Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować sztuk walki. Zajęcia z mieszanych sztuk walki, czyli MMA są przeznaczone dla osób, które ukończyły 13 rok życia. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu i będą obejmowały takie elementy jak: zapasy, brazylijskie jiu jitsu i walkę w stójce. Z powodu częstego kontaktu z przeciwnikiem młodsze dzieci zapraszamy na treningi BJJ – mówi Erik Burghardt, mistrz Polski w BJJ i trener w klubie „Garda”.

Organizowane są również treningi dla kobiet, które obejmować będą elementy fitnessu, cross fitu oraz samoobrony. Siedziba i hala treningowa klubu zlokalizowana jest na ul. Gen. Andersa w Chojnie w poradzieckim hangarze. Pierwsze zajęcia z MMA odbędą się 27 października o godzinie 20. Więcej informacji udzielają trenerzy pod numerami telefonów: 721 668 346 i 516 019 411.