Chciałbyś aby Twoje dziecko rozwijało swoją pasję związaną z piłką nożną? Pragniesz aby szkoliło się u wykwalifikowanych trenerów i pod egidą drużyny Morzycka Moryń doskonaliło swoje umiejętności piłkarskie? 


Zapisz już dziś swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Morzycka Moryń, która w 2017 r. utworzona została przy Uczniowskim Klubie Sportowym Morzycka Moryń. 

- Nabór do moryńskiej akademii właśnie trwa. Zapraszamy już dziś chłopców i dziewczynki w wieku 4-15 lat do wstąpienia w szeregi naszego teamu - informuje trener APMM, Piotr Janicki.

Moryńską akademię wyróżnia indywidualne podejście do każdego adepta w trakcie szerzenia jego pasji sportowej oraz nastawienia na rozwój psycho-ruchowy pod opieką wykwalifikowanych trenerów.

- Zajęcia w naszej akademii to przede wszystkim rozwój techniki gry w piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży, ale także udział w turniejach i obozach sportowych oraz dobra zabawa - podkreśla Janicki. 

Obecnie akademia pod okiem trenera Piotra Janickiego skupia łącznie dziewięćdziesięcioro chłopców i dziewcząt w sześciu grupach wiekowych, urodzonych w latach od 2002 do 2013.

Rodzice bądź opiekunowie chcący zapisać swoją pociechę do Akademii Piłkarskiej Morzycka Moryń proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 881 290 188 bądź za pośrednictwem maila pod adresem pjanicki1984@gmail.com