Poznaliśmy skład rady gminy Stare Czarnowo na kadencję 2018-2023. W nowej radzie będzie 15 radnych, w tym 4 kobiety i 11 mężczyzn. 8 radnych wybranych zostało ponownie, bo piastowali te stanowiska w kadencji 2014-2018 a dla 7 radnych będzie to debiut lub powrót do rady gminy.

Okręg 1 - Binowo:

  • PACZKOWSKI Piotr, 77 głosów - 50.99%,
  • MENDAK Kazimierz Henryk, 74 głosy - 49.01%.

Okręg 2 - Kołowo, Kołówko, Mazurkowo, Sosnówko: 

  • BEJNAROWICZ Kazimierz Bolesław, bez głosowania.

Okręg 3 - Dobropole Gryfińskie:

  • MARCZEWSKA Renata Katarzyna, 49  głosów - 50.52%,
  • MIELNICKA Zofia, 48 głosów - 49.48%.

Okręg 4 - Glinna, Gliniec:

  • DRWAL Marcin, bez głosowania.

Okręg 5 - Kartno:

  • DUDZIŃSKI Mieczysław, 64 głosy - 65.31%,
  • SKRZYPA Paulina Anna, 34 głosy - 34.69%.

Okręg 6 - Żelisławiec:

  • RUSZCZYCKI Dariusz, 89 głosów - 55.28%,
  • RUSINEK Joanna Maria, 72 głosy - 44.72%.

Okręg 7 - Stare Czarnowo - ulica Debińska i Szczecińska:

  • RABENDA Damian Piotr, 99 głosów - 66.89%,
  • PISKORZ Jarosław, 49 głosów - 33.11%.

Okręg 8 - Stare Czarnowo - ulica Cicha, Gryfińska, Ogrodowa, Plac Kolejowy, Polna, Słoneczna, Szkolna i Św. Floriana:

  • FRONCALA Bożena, 108  głosów - 57.14%,
  • BIŃKOWSKI Waldemar, 81 głosów - 42.86%.

Okręg 9 - Dębina, Komorówko:

  • BAS Tadeusz Kazimierz, 66 głosów - 56.90%,
  • NAWROCKI Jan, 40 głosów - 34.48%,
  • POLAK Jarosław, 10 głosów - 8.62%.

Okręg 10 - Żelewo:

  • POPEK Krzysztof, 69 głosów - 57.98%,
  • HODUŃ Halina, 50 głosów - 42.02%.

Okręg 11 - Kołbacz - ulica Cystersów, blok - 1, 2, 3 i 4:

  • MOŹDZIERZEWSKA Leokadia Wiesława, 61 głosów - 53.04%,
  • FORYSIAK Bartosz, 54 głosy - 46.96%.

Okręg 12 - Kołbacz - ulica Cystersów, blok - 5, 6, 7 i 8:

  • FLORCZAK Artur Miłosz, 71 głosów - 55.47%,
  • SMYKLA Danuta, 57 głosów - 44.53%.

Okręg 13 - Kołbacz - ulica Szarych Mnichów, blok - 1, 2, 3 i 4:

  • KAŁUCKI Władysław, 92 głosy - 74.80%,
  • CHUDAK Jacek, 31 głosów - 25.20%.

Okręg 14 - Kołbacz - ulica Szarych Mnichów, blok - 5 i 6:

  • PRZYBYSZ Alina, 61 głosów - 53.51%,
  • SROMEK Dagmara Jagoda, 53 głosy - 46.49%.

Okręg 15 - Nieznań, Kołbacz - ulica Bogusława, Fermowa i Warcisława:

  • RÓG Zenon Mikołaj, 62 głosy - 63.92%,
  • SZAJEWSKI Łukasz, 35 głosów - 36.08%.