Żelazo ból i pot! To najbardziej mnie pociąga - mówi o sobie Radek Słodkiewicz, urodzony w Goleniowie kulturysta, wielokrotny medalista mistrzostw polski i świata.


W piątkowe popołudnie spotkał się ze swoimi fanami w THE BODY Fitness Club w Gryfinie.

Rozmawiano i podziwiano.

“Odkąd tylko pamiętam sport i walka z własnymi ograniczeniami była zawsze dla mnie priorytetem. Chciałem szybciej biegać i jeździć na rowerze lepiej niż inni,dłużej wytrzymać bez powietrza pod powierzchnią wody, we wszystkim szukałem rywalizacji ale dopiero gdy odkryłem ciężary wiedziałem w czym chce być najlepszy. Trening siłowy dał mi to spełnienie , którego szukałem. Kulturystyka pozwoliła zrozumieć, że największe ograniczenia są w naszej głowie i tylko silna wola pozwala nam sięgnąć granic własnych możliwości. Treningi pełne bólu, tygodnie monotonnej diety, poświęcenie które daje nagrodę...Możesz to przeżyć!” tymi słowami przekonuje do swojej pasji Radek Słodkiewicz.

THE BODY Fitness Club w Gryfinie otwarty został 29 września br. w Centrum Wodnym „Laguna” w Gryfinie. To największy klub fitness w tym mieście. Profesjonalna siłownia została wyposażona przez firmę Soltex. Lokal o powierzchni 550 m2 ma strefy treningu siłowego oraz fitness. W klubie prowadzone są zajęcia fitness: crossFit, joga i FitMama, w których mogą brać udział dzieci w wieku do 6 lat. Dla komfortu i wygody gości klub został wyposażony, m.in. w prasowalnice.


– Jednoznacznie postawiliśmy na prestiż. Elementy wystroju wnętrza oraz akcesoria zapewniające komfort pobytu naszym Klubowiczom podnoszą jakość naszej marki oraz renomę klubu. Jesteśmy pierwszym profesjonalnym klubem fitness w Gryfinie. Docelowo, nasza wizja opiera się na koncepcji stworzenia prestiżowej sieci klubów fitness pod marką The Body- mówi Marcin Grzeszczuk, właściciel klubu.


Pasja i Przedsiębiorczość

Właścicielami The Body Gryfino są Marcin Grzeszczuk i Marcin Sadłowski, pasja do sportu połączyła ich w biznes.

Marcin Sadłowski – przedsiębiorca od 10 lat prowadzący z powodzeniem firmę melioracyjną zajmującą się renowacją rzek i jezior. Trener Personalny, zawodnik ligi IFBB, startujący  w kategorii Kulturystyka Klasyczna.

Marcin Grzeszczuk- Socjolog, Coach, Trener i zawodowy handlowiec z bogatym doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Wieloletni pasjonat kulturystyki. Trener Personalny, zawodnik ligi IFBB. Mistrz Polski Debiutantów z 2015 z kat. Men’s Physique i Finalista Mistrzostw Polski z 2016 w kat. Fitness Atletyczne.


A tak wyglądało uroczyste otwarcie klubu The Body Gryfino: