Do zderzenia 4 samochodów doszło w godzinach porannych na drodze ekspresowej S3 w pobliżu węzła Pyrzyce. W związku ze zdarzeniem całkowicie zablokowana jest jezdnia w kierunku Szczecina.


Do wypadku drogowego doszło w okolicach miejscowości Zadeklino, powiecie pyrzyckim.

Na miejscu zdarzenia pracują już służby ratunkowe. Jaki informuje w rozmowie z naszym redaktorem mł. asp. Marcelina Pałaszewska z KPP w Pyrzycach, do szpitala przewiezionych zostało pięć poszkodowanych z zderzeniu osób.

- Na tę chwilę ciężko mówić o okolicznościach tego zdarzenia. Na miejscu cały czas trwają czynności z udziałem policji oraz innych służb ratunkowych - wyjaśnia Pałaszewska.

Kierowcy podróżujący drogą ekspresową S3 liczyć się muszą z dużymi utrudnieniami w ruchu, które mogą potrwać do godz. 12:00. W związku ze zdarzeniem całkowicie zablokowana jest jezdnia w kierunku Szczecina. 

Utrudnienia w ruchu czekają także na kierowców na drodze S3 tuż za węzłem Pyrzyce. Spowodowane są one zdarzeniem, do którego doszło dzisiejszej nocy w okolicach Kunowa. Ciężarówka z nawozem uderzyła w barierę energochłonną i przebiła się na przeciwległy pas jedni. Na szczęście nikomu nic się nie stało.