Już 18 listopada będziemy mogli wziąć udział w Barlineckim Dniu Zdrowia. Bezpłatnie będzie można wykonać badanie krwi, czy też dokonać analizy składu ciała. Z ofertą do pacjentów wychodzą również gabinety stomatologiczne. Są też punkty, w jakich pacjenci będą mogli liczyć na rabaty.


Fundacja Joy Aim, wraz z barlineckim szpitalem oraz prywatnymi gabinetami lekarskimi, organizuje Barlinecki Dzień Zdrowia. Już 18 listopada będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach, dzięki którym mieszkańcy regionu dowiedzą się, czy są zdrowi albo czy ich ciała potrzebują lekarskiej interwencji.

- Do tej pory często robiliśmy tego rodzaju akcje samodzielnie, były to głównie przeglądy dentystyczne dla dzieci – mówi lekarz stomatolog, Agata Gibert-Bodnar, właścicielka popularnego na Górnym Tarsie w Barlinku gabinetu medycyny estetycznej, Este-Dent. – Teraz zaangażowaliśmy się w akcję zainicjowaną przez Fundację Joy Aim. Podczas Dnia Zdrowia będziemy przyjmować pacjentów na bezpłatne przeglądy i konsultacje – tłumaczy.

W szpitalu będzie można bezpłatnie wykonać pomiary cieśnina krwi, zrobić badanie morfologiczne, czy też zmierzyć poziom cukru.

W niektórych punktach, jak choćby w gabinecie fizjoterapii „Dotyk zdrowia” Jolanty Bekier, można liczyć na rabaty związane z usługami w zakresie masażu i zabiegów na ciało. W kilku punktach gastronomicznych taniej będzie można też nabyć zdrowe potrawy.

- Na pewno warto skorzystać z oferty, jaką przygotowała fundacja – zachęca Agata Gibert-Bodnar. – Tu nie chodzi o modę na zdrowy tryb życia, ale przede wszystkim o to, by to zdrowie utrzymać i się nim cieszyć korzystając z życia – dodaje z uśmiechem.