Z sukcesami zakończyli sezon wędkarze spławikowi Koła nr 84 PZW Odra Chojna, którzy reprezentowali Chojnę na przestrzeni roku podczas zmagań w spławikowej lidze Okręgu PZW Szczecin.

Sezon szczecińskiej ligi spławika liczył sześć tur zawodów, w których udział brało niespełna 60 zawodników z całego województwa zachodniopomorskiego. Klub wędkarski POMOT Chojna bo pod taką nazwą startowali wędkarze z Chojny reprezentowali, Mariusz Strzelczyk, Paweł Bucyk, Marek Wysokiński, Kamil Skiba i Tomasz Bielecki. Sukcesem chojeńskiego klubu jest wywalczenie miejsca w Kadrze Okręgu Szczecin na 2019 r., przez Pawła Bucyka, który powrócił do kadry po rocznej przerwie oraz Marka Wysokińskiego, który jest w kadrze od 3 lat. Ponadto wielkim sukcesem chojeńskiej drużyny jest indywidualne trzecie miejsce Marka Wysokińskiego w klasyfikacji Grand Prix szczecińskiego spławika. Niewiele do uzyskania nominacji do kadry okręgu zabrakło Mariuszowi Strzelczykowi, który miejsce w kadrze stracił podczas ostatniej tury zmagań na Wyspie Puckiej w Szczecinie. Na przestrzeni całego sezonu drużyna WKS POMOT Chojna uplasowała się na wysokim 5 miejscu na 15 startujących drużyn. Drużynowo rywalizacja była o tyle utrudniona, gdyż w każdej turze chojeńscy zawodnicy otrzymywali punkty ujemne za brak kobiety i młodzika w swoim składzie.

Dobre starty i osiągane wyniki na przestrzeni całego sezonu oraz podejmowanie się organizacji imprez sportowych w 2018 r., przez Zarząd Koła Odra Chojna daje zielone światło władzom koła do ubiegania się o środki finansowe na organizację imprez dla dzieci i młodzieży w roku 2019.  Środki te pochodzić będą z budżetu Okręgu PZW Szczecin z przeznaczeniem dla aktywnych i wyróżniających się kół naszego województwa.