Ośmiu poszukiwanych w tym jedną osobę za którą wydano list gończy zatrzymali w minionym tygodniu funkcjonariusze KPP w Choszcznie. Jak mówi rzecznik choszczeńskiej jednostki: szeroko zakrojone działania oraz dokładne rozpoznanie, kolejny raz przyniosły pozytywne efekty.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie w ramach akcji "Poszukiwany" zatrzymali w minionym tygodniu 8 poszukiwanych, w tym 1 osobę poszukiwaną listem gończym. 

Akcja ta miała na celu zatrzymanie osób poszukiwanych przez policję i sądy celem osadzenia w aresztach śledczych lub zakładach karnych. Poszukiwani listami gończymi i nakazami doprowadzeń do aresztu, często stosują różne techniki w celu ukrycia się i uniknięcia kary, jednym z takich działań jest zmienianie miejsca swojego pobytu i zatrudnienia, co w dużej mierze utrudnia pracę mundurowych.

Policjanci z Choszczna zatrzymali ośmiu poszukiwanych. Wśród nich jest jedna osoba poszukiwana listem gończym, sześć osób poszukiwanych nakazami doprowadzenia do zakładów karnych lub aresztów śledczych oraz jedna do ustalenia miejsca pobytu.