Zachęcamy do wykonania bezpłatnego badania, dzięki któremu – Kobiety, mają szansę na dłuższe i szczęśliwsze życie!

Istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, dlatego uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań.

Nasz mammobus będzie na Panie oczekiwał w miejscowości:

Barlinek – 10 stycznia 2019 na parkingu pomiędzy starym tartakiem a Szkołą Ekonomii, ul. Jeziorna

Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi, a także: nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat lub są w grupie ryzyka i otrzymały w roku poprzednim wynik ze wskazaniem do wykonania mammografii po 12 miesiącach.

Aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.

Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL. Prosimy o przygotowanie dowodu osobistego przed połączeniem telefonicznym. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Badanie wykonywane jest przez wyspecjalizowany i bardzo doświadczony personel medyczny LUX MED.

Wszystkie Panie uczestniczące w badaniu otrzymają prezent w postaci próbek kosmetyków.