Zakończyliśmy 29. Finał WOŚP. 
 
Deklarowana kwota na zakończenie Finału to: 127 495 626 zł 
 
 
Zakończenie 29. Finału WOŚP. Fot. Stanisław Wadas
 
To był wyjątkowy i najdłuższy Finał w historii. 27 godzin transmisji online ze studia finałowego, koncerty, licytacje i niesamowite emocje. Przede wszystkim jednak pomimo pandemii był to kolejny rekordowy i bezpieczny Finał.
 
Światełko do Nieba
 
Każdego roku o godzinie 20:00 podczas Finału WOŚP tysiące świateł mknie do nieba. W tym roku ze względu na pandemię Światełko do Nieba odbyło się pod finałowym studiem. Na specjalnie przygotowanej konstrukcji został wyświetlony pokaz multimedialny połączony z pirotechniką.

Światełko do Nieba 29. Finału WOŚP. Fot. Marcin Zieliński
 
Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców
 
Zgodnie z tradycją, późnym wieczorem odbyła się "licytacja" Złotych Serduszek i Złotych Kart. 
 
Złota Karta nr 1 zdobyła firma ITA Tools za kwotę 181 818 zł.
Złote Serduszko nr 1 otrzyma Bio-Gen Łódź za kwotę 677 777 zł.

 
 
Kwota ostateczna
 
Ostateczny wynik zbiórki 29. Finału WOŚP zostanie ogłoszony przez Jurka Owsiaka na konferencji prasowej dnia 7 kwietnia - w Światowy Dzień Zdrowia.
 
 
Konferencja zwieńczająca Finał
 
Dziękujemy mediom za obecność na 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na konferencję prasową do siedziby Fundacji WOŚP przy ul. Dominikańskiej 19C, która odbędzie się jutro (poniedziałek) o godzinie 15.00. Aby wziąć udział w konferencji należy przejść proces akredytacji w Bazie Mediów.
Orkiestra nie przestaje grać
 
Chociaż finałowa transmisja została zakończona, nadal można wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i cel 29. Finału.  Do 14 lutego można licytować przedmioty na aukcjach Allegro, a do 15 lutego jest możliwość wysyłania SMS. Wszystkie formy wsparcia można znaleźć tutaj.
Wolontariusze 29. Finału WOŚP. Fot. Marcin Zieliński.