Serdecznie zapraszamy do Starego Objezierza (Gmina Moryń) na 20-stą edycję Biegu Integracyjnego o Puchar Rady Sołeckiej, który odbędzie się 6 lipca 2019 r.

Głównym organizatorem zawodów jest Koło Gospodyń Wiejskich w Starym Objezierzu. Kobiety wystartują na dystansie 5km (1 pętla), natomiast mężczyźni będą mieli do pokonania trasę 2 razy dłuższą 10 km (2 pętle). Wystartuje również marsz nordic walking , w którym uczestnicy będą maszerować na dystansie 5 km. Zawody rozegrane zostaną na malowniczo położonej trasie pomiędzy miejscowościami: Stare Objezierze, Nowe Objezierze, Klępicz i Stare Objezierze. W biegu prowadzona będzie klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn (I-III miejsce), ponadto nagrodzeni zostaną najlepsze zawodniczki i zawodnicy z Gminy Moryń oraz mieszkańcy Starego Objezierza. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę pod warunkiem zapisania się do 30.06.2019 r.
Będą również losowane nagrody rzeczowe wśród wszystkich uczestników. Poniżej podajemy link do szczegółowego regulaminu biegu oraz zapisów.

https://www.sport-time.com.pl/competitions/viewTerms?id=345

 Urząd Miejski w Moryniu – www.moryn.pl

 portal biegowy – www.lubuskiportal.fc.pl

 portal biegowy – www.biegiwpolsce.pl

 portal biegowy – www.sport-time.com.pl

 Gazeta Chojeńska -Tygodnik Powiatu Gryfińskiego - www.gazetachojenska.pl

 portal internetowy –www.chojna24.pl

 portal internetowy – www.igryfino.pl

 portal internetowy – www.ono24.info

 

Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonów:

Grażyna Matuszczyk – tel. 531642324

Mariusz Maciejewski – tel. 511258288

Bogusław Kozioł – tel. 509989109