Zapraszamy na kolejny Gryfiński Koncert Organowy, który odbędzie się w niedzielę 20 października 2019 r. o godz. 19.00 w kościele p.w. NNMP w Gryfinie. Wystąpią w nim: Megan Pearl – sopran, Joanna Sadłowska – skrzypce, Izabela Krochmal – wiolonczela, Mariusz Stankiewicz - organy/fortepian.

 

Sylwetki wykonawców:

Megan Pearl (Małgorzata Oliwiecka-Stankiewicz)
Muzyk instrumentalista, wokalista. Występowała jako solistka Orkiestry Marynarki Wojennej ze Świnoujścia. Posiada szeroki repertuar, koncertując na wielu scenach w Polsce i za granicą. Od kilku lat realizuje cieszący się dużym zainteresowaniem publiczności projekt „Muzyczny ogród”.

 

Mariusz Stankiewicz
Urodził się w 1977 roku w Świnoujściu. Od wczesnego dzieciństwa jego życie i edukacja były związane z muzyką. Jest współtwórcą Państwowej Szkoły Muzycznej w Kamieniu Pomorskim. Obecnie jest organistą tytularnym konkatedry w Kamieniu Pomorskim.

Joanna Sadłowska
Ukończyła klasę skrzypiec profesora Dominika Rutkowskiego. Obecnie umiejętności muzyczne wykorzystuje przede wszystkim w pracy teatralnej. Przez szereg lat  współpracowała z zespołem wokalno-instrumentalnym Camerata Nova, muzykami Baltic Neopolis Orkiestra oraz prowadziła zespół kameralny.

Izabela Krochmal
Koncertowała z zespołami szczecińskimi w kraju i zagranicą. Była wieloletnim członkiem kwartetu Appassionato oraz zespołu Aplauz specjalizującego się w muzyce religijnej.

 

Sponsorem koncertu jest PGE GiEK S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra.