W 2017 roku Przyszkolna Miniakademia Piłkarska w Cedyni wspólnie z UKS Czcibor Cedynia stworzyła drużynę Orlik 2007. Te przedsięwzięcie okazało się świetnym pomysłem i  w dużej mierze przyczyniło się do propagowania sportu wśród najmłodszych mieszkańców gminy Cedynia. Drużyna odniosła już kilka sukcesów, a w lidze zajmuje 2 miejsce. Zarząd i trenerzy nie ukrywają, że chcieliby tworzyć kolejne grup piłkarskie, jednak aby wyznaczony cel mógł osiągnąć sukces potrzebne jest Państwa wsparcie.


Wyniki, które drużyna Orlik 2007 zdobywa podczas wyjazdów na przeróżne turnieje piłki nożnej sprawiły, że zarząd UKS Czcibor Cedynia postanowił od wakacji stworzyć kolejną grupę młodzików, jednak aby zrealizować ten plan potrzebne są odpowiednie fundusze.

Jak informuje prezes Zarządu UKS Czcibor Cedynia - Janusz Kruszyński, chęci mamy ogromne, pragniemy się rozwijać i propagować ducha sportu wśród dzieci i młodzieży gminy Cedynia.

- Naszym głównym celem jest zakup bramek odpowiednich dla danej grupy wiekowej. Niezbędne jest również kupno strojów piłkarskich, a na mecze wyjazdowe potrzebny jest autokar za który również niejednokrotnie trzeba będzie zapłacić. Zawracamy się do Państwa z prośbą o sponsoring. Chcielibyśmy, żeby w Cedyni na nowo wzbudzić ducha sportu i zaangażować w to jak największą liczbę osób. Bez Państwa pomocy to się nie uda dlatego apelujemy o wsparcie. Liczy się każdy gest - dodaje Kruszyński.

Każdy, kto chciałby wesprzeć finansowo drużynę przyszłości proszony jest o kontakt z Zarządem UKS Czcibor Cedynia pod numerem telefonu 513-901-907.

Zarząd pragnie serdecznie podziękować Arkadiuszowi Bronakowskiemu i partnerowi z firmy Coca-Cola za dofinansowanie przy zakupie dresów dla dziecięcej drużyny Orlik 2007.