Kriolipoliza to “zimna wojna” jaką wytoczyli amerykańscy lekarze przeciwko mankamentom naszego ciała. Zabieg na miarę XXI wieku dostępny jest już w cedyńskim Studio Kosmetycznym Agaty Burchardt.


Mordercze ćwiczenia i dieta pełna poświęceń przed nadchodzącym latem nie przynoszą rezultatu? Kriolipoliza jest rozwiązaniem idealnym dla Twojego ciała!

Zabieg kriolipolizy polega na silnym ochłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Wymrożone komórki tłuszczowe są definitywnie eliminowane z organizmu w naturalny sposób, a warstwa tkanki tłuszczowej znacząco maleje.

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, udach, pośladkach, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach, a efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach.

- Zabieg kriolipolizy nie wymaga specjalnych przygotowań i jest bezbolesny - informuje kosmetyczka Agata Burchardt. -  Zalecam jedynie, aby 24h przed zabiegiem oraz identycznie po nim wypijać minimum 2 litry wody. Dodatkowo podczas jednego zabiegu można wybrać dwa miejsca, które poddawane będą chłodzeniu - dodaje kosmetyczka.

Odchudzanie przez zamrażanie, to skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się zbędnych fałd naszego ciała, dostępna w Studio Kosmetycznym Agaty Burchardt przy ul. Staromiejskiej w Cedyni. Tel. 508 362 466