Bajkowo Musicalowe Studio z Trzcińskiego Centrum Kultury jest zdobywcą pierwszego miejsca podczas wojewódzkich eliminacji Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Szczecińskiej Akademii Sztuki. Tym samym młodzi piosenkarze reprezentować będą nasz region podczas ogólnopolskich eliminacji konkursu, które odbędą się w Krakowie.


Studio Bajkowo Musicalowe z Trzcińskiego Centrum Kultury zajęło pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej i otrzymało prawo udziału w ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Patriotycznej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 10-12 listopada 2017 r.

Sukces jest podwójny, bo nie tylko zespół ale również soliści: Kacper Koster i Zuzanna Kujawa ze Studia Bajkowo Musicalowego TCK,  reprezentujący tym razem Szkołę Podstawową w Trzcińsku Zdroju zdobyli czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych. Kacper stanął na najwyższym stopniu podium, Zuzia natomiast zajęła także bardzo wysokie drugie miejsce. 

Zuzia Kujawa i Kacper Koster dostali także zaproszenie do udziału w Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie.