W środę (19.06) popołudniu na drodze S3 pomiędzy węzłem Pyrzyce, a węzłem Myślibórz doszło do wypadku z udziałem pojazdu osobowego oraz pojazdu ciężarowego.

Około godziny 14:15 Zespół Ratownictwa Medycznego z Pyrzyc (Z0170) został zadysponowany na 44 km drogi S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. Wezwanie dotyczyło wypadku, w którym udział miał brać pojazd osobowy oraz ciężarowy, który dachował i leży w rowie. Zgłaszający poinformował operatora numeru alarmowego, że kierujący z ciężarówki znajduje się wewnątrz i jest zakleszczony. 
Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zadysponowane zostały służby z Myśliborza, ZRM Pyrzyce oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 24 z Gorzowa Wlkp. 
Przed przybyciem pierwszych zastępów kierowca zdołał się wydostać z ciężarówki. Po dotarciu karetki pogotowia mężczyzna został zaopatrzony przez ratowników i przekazany do załogi LPR, następnie z urazem klatki piersiowej został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gorzowie Wlkp. 
Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący pojazdem osobowym zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierującemu TIRa.
Z powodu wypadku jezdnia drogi S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. została całkowicie zamknięta, a policja zorganizowała objazd przez Węzeł Pyrzyce na DW 122 i powrót na S3 na Węźle Myślibórz.
Spowodowało to zator drogowy na wjeździe do Pyrzyc od strony S3. 
Sytuacja z godz. 16:15

Po godzinie 22:30 przywrócono ruch na S3.