"Głowy w ruch, nogi w ruch razem walczmy o Kasi słuch", pod takim hasłem 20 stycznia o godz. 10:00 w hali sportowej w Nawodnej, odbędzie się Halowy Turniej Piłkarski Chłopców rocznik 2004 i młodsi. Podczas turnieju odbędzie się licytacja koszulki z autografem, przekazanej przez polskiego piłkarza Kamila Grosickiego.


Celem turnieju jest wsparcie finansowe małej Kasi Jarosz (8 miesięcy) która choruje na dużą wadę słuchu. Do rywalizacji sportowej przystąpi 8 zespołów: UKS Morzycko Moryń, UKS Łabędź Widuchowa, FC Schwedt 02 - Niemcy, MKS Odra Chojna, Świt Skolwin, Mieszko Mieszkowice, Osadnik Myślibórz, UKS Dębno.

Wszystkie biorące udział w turnieju zespoły otrzymają okazałe pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Firmę Apexim AB. Dodatkowo Centrum Kultury w Chojnie organizuje licytację koszulki reprezentanta Polski Kamila Grosickiego z autografem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji poprzez adres email: ckchojna@gmail.com, Facebooka lub telefonicznie pod numerem 690 012 321.

Głównym organizatorem turnieju jest Firma Apexim AB, przy współudziale Centrum Kultury w Chojnie oraz środowiska lokalnego w Nawodnej.