Potrzebujesz butli z gazem do kuchenki lub piecyka? Zadzwoń na numer 509-179-081 , a nowy produkt zostanie Ci dostarczony do domu bądź firmy po około 15 minutach.

Jeśli gotujesz obiad lub ogrzewasz pomieszczenie piecykiem i nagle zabraknie Ci gazu. Nie zwlekaj, zadzwoń! Nowa butla z gazem zostanie Ci dostarczona w przeciągu 15 minut pod drzwi domu bądź bezpośrednio do firmy.

Taką ofertę klientom, przedstawia firma GAZ NA TELEFON Pana Pawła Przybyły działająca na terenie gminy Cedynia.

Oferowane usługi wymiany butli gazowej, podłączenia kuchenek gazowych z wpisem do karty gwarancyjnej, kontrola szczelności układu oraz wymiana ich części zagwarantują Ci pewność i bezpieczeństwo.

Bezpłatna dostawa bez wychodzenia z domu świadczona jest na terenie następujących miejscowości: Bielinek, Cedyni, Czachów, Golice, Klępicz, Lubiechów Dolny,Lubiechów Górny, Markocin, Niesułów, Orzechów, Osinów Dolny, Piasek, Radostów, Stary Kostrzynek, Stara Rudnica, Żelichów.

Państwa zamówienia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-19:00, w niedzielę natomiast w godz. 10:00-15:00. Jednocześnie aktualną cenę gazu mogą Państwo sprawdzić odwiedzając profil "Gaz na telefon - gmina Cedynia" na Facebooku.

Jeśli masz pytania dotyczące oferty lub chcesz zamówić gaz, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 509-179-081. Zapewnij sobie tym samym wygodę, a rodzinie bezpieczeństwo.