26 stycznia 2020 r. (niedziela) o godz. 19.30 na scenie Dębnowskiego Ośrodka Kultury wystąpią standupowcy Wojtek Pięta i Damian Skóra. Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży i 35 w dniu występu.  Imprezę poprowadzi Damian "Viking" Usewicz.

Tym razem gośćmi podczas tego komediowego wieczoru będą:
  • Wojtek Pięta
    Powraca na scenę ze swoim nowym materiałem „Zrzutka na alimenty”. Stresujące życie przyszłego męża przeplatane z historiami z niezapomnianych melanżów kawalera rozbawią was do łez. Wojtek nie pozostawia na sobie suchej nitki i bezkompromisowo opowiada o swoich przeżyciach.
  • Damian Skóra
    Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził "miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak zajebisty opis, że mnie przekonał". Niemniej, poniżej kilka słów mających na celu zachęcenie was do wydania pieniędzy.
    Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.
Imprezę poprowadzi niezawodny Damian "Viking" Usewicz!

Bilety w cenie:
25 zł - przedsprzedaż
35 zł - w dniu wydarzenia
Bilety do nabycia w biurze DOK-u lub na stronie internetowej https://ticketos.pl/event/2831
* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilet