Miejski Klub Sportowy Orzeł Trzcińsko-Zdrój przeszedł ogólną metamorfozę zarówno na tle zarządu, składu personalnego drużyny seniorów ale także w strukturach trenerskich. Nowym selekcjonerem zespołu seniorów został Andrzej Wojciechowski.


Były wieloletni zawodnik MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój, opiekun grup młodzieżowych, a od niedawna trener UEFA A, Andrzej Wojciechowski został nowym trenerem trzcińskiego zespołu seniorów. Taką informację kibicom na facebookowym profilu drużyny przekazał zarząd klubu.

Andrzej Wojciechowski urodził się 30 kwietnia 1980 r. Od najmłodszych lat reprezentował Orła z małym epizodem w Błękitnych Stargard oraz Ogniwie Babinek. W 2007 r. świętował awans do V ligi, a w 2011 spadek do okręgówki. Nowy trener Orła posmakował już ławki trenerskiej wcześniej. Przez chwile opiekował się zespołem Zrywu Góralice. Teraz Wojciechowski stanie przed niewątpliwie trudniejszym zadaniem – utrzymać zespół Orła w piłkarskiej klasie okręgowej.

Andrzej Wojciechowski jako szkoleniowiec zespołu seniorów MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój zadebiutował w sobotę 24 marca br. w Barlinku, gdzie drużyna zremisował 1:1 w meczy z Sępem Brzesko.