Na przestrzeni ostatniego półrocza w miejscowości Pniewo, w powiecie gryfińskim, doszło do serii włamań do domów jednorodzinnych. W związku z sytuacją kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie postanowił zorganizować spotkanie, na którym poruszony zostanie temat przestępczości na terenie miejscowości.


Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie w związku z wzrostem przestępczości przeciwko mieniu na terenie Pniewa, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miejscowości na konsultacje społeczne. Spotkanie odbędzie się 16 maja 2018 roku o godzinie 17.00 w Filii Biblioteki Miejskiej w Pniewie przy ul. Gryfińskiej.

Na spotkaniu zostanie poruszona tematyka wzrostu przestępczości przeciwko mieniu na terenie miejscowości, sposobów zabezpieczania posesji oraz mienia, Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, programów Bezpieczny Senior oraz Dzielnicowy Bliżej Nas.

Spotkanie poprowadzi asp. Wojciech Derenowski, kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie.