Ze względu na kolejne ograniczenia i obostrzenia związane z walką z pandemią COVID -19, a przede wszystkim w trosce o Państwa zdrowie, Stowarzyszenie Fani Formy odwołuje przeprowadzenie Biegu Mikołajkowego w wersji tradycyjnej.
Jeśli jednak zechcą Państwo wesprzeć Łobuziaki, w tym magicznym i świątecznym okresie, zachęcamy do indywidulanego pobiegnięcia swojej trasy. Na uczestników Wirtualnego Biegu Mikołajkowego dla Łobuziaków czekają bogate pakiety startowe, z których dochód przeznaczony zostanie na zakup prezentów świątecznych oraz artykułów "pierwszej potrzeby" dla dzieci z Domu Dziecka z Trzcińska-Zdroju. Osoby, które zapisały się na IV Świąteczny Bieg zostaną automatycznie przeniesione na bieg wirtualny.
Oczywiście, jeśli nie chcecie wziąć udziału w tej zabawie, prosimy o informacje na e-mail: faniformy@wp.pl, wtedy zostanie dokonany zwrot opłaty startowej. To dla dzieci bardzo trudny czas i dlatego prosimy Was, abyście zostali z nimi, zaprosili swoich znajomych, bliskich, rodziny do udziału w tej zabawie i pobiegli dla Łobuziaków. Stowarzyszenie zapewnia że ich wolontariusze spotkają się z dziećmi i wręczą im w waszym imieniu świąteczne prezenty.
Zapisy i regulamin dostępne są na stronie : 
https://www.sport-time.com.pl/competitions/view?id=431