Znamy pierwszego szczęściarza, który za zrobienie zakupów w Grancie otrzymał telewizor. Sam nagrodzony nie krył radości, zdradził nam również, co stanie się z odebranym dziś upominkiem.

Nagroda to prezent od sklepu Grant, został on wczoraj uroczyście otwarty w Chojnie. Pośród klientów, którzy wczoraj dokonali zakupów, wylosowano jedną osobę. Otrzymała ona telewizor marki Sony. Szczęściarzem okazał się Mariusz Trzop. Dziś odebrał nagrodę. Do sklepu przybył razem ze swoim synem.

- Telewizor zawiśnie na ścianie w pokoju syna – zdradził pan Mariusz.

Jego syn, Arkadiusz, również nie ukrywał radości i jak mówił, nie może się już doczekać momentu, kiedy po raz pierwszy telewizor zostanie włączony.

To nie jedyny taki prezent dla klientów, wśród tych osób, które na zakupu do Granta przybyły dzisiaj, wylosowany zostanie rower.

Przypomnijmy, sklep Grant został uroczyście otwarty wczoraj. To punkt handlowy, w którym można kupić wszelkiego rodzaju asortyment domowy, od ręczników, obrusów po elektronarzędzia i akcesoria ogrodnicze. Sklep mieści się przy ulicy Polnej 13 w Chojnie.