Po kilku miesiącach inwestycji mieszkańcy Chojny doczekają się nowego marketu. Wielkie otwarcie ma nastąpić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.


Ekspansję sieci handlowej DINO w powiecie gryfińskim widać gołym okiem. Dowodem na to może być chociażby wybudowany w br. market w Cedyni oraz istniejące od kilku lat sklepy w Baniach, Gardnie, Moryniu czy Mieszkowicach.

Po kilkumiesięcznych pracach budowlanych kolejny z marketów sieci handlowej DINO powstał w Chojnie przy ul. Odrzańskiej. Jak udało nam się dowiedzieć wielkie otwarcie sklepu ma nastąpić tuż przed świętami Bożego Narodzenia, a dokładnie 22 grudnia o godz. 9.00. 

W nowym sklepie klienci będą mogli wybierać spośród kilku tysięcy produktów. Znajdzie się w nim pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych, kosmetycznych, powstanie dział z alkoholem oraz dział mięsny.

W okresie 9 miesięcy 2017 r. sieć Dino otworzyła 8 sklepów w województwie zachodniopomorskim. Warto podkreślić, że sklep w Chojnie będzie szóstym z istniejących już dyskontów w powiecie gryfińskim.