Dziś miało miejsce rozpoczęcie sezonu ogrodowego w sklepie Grant. Na klientów czekała masa atrakcji, począwszy od dużych rabatów, po miasteczko zabaw dla dzieci i pysznego grilla. Na zakupy mogły przyjść całe rodziny.


Dziś, od godziny 10.00 w sklepie Grant miało miejsce wielkie otwarcie sezonu ogrodowego. Na klientów czekały kiełbaski z grilla, czy też popcorn. Nie brakowało też atrakcji dla dzieci, w tym dmuchanych zamków, malowania twarzy. Obsługa Granta zapewniała nie tylko atrakcje związane z rozrywką, ale także wysokie rabaty i fachowe doradztwo.

W Grancie znajduje się specjalistyczny działa z asortymentem ogrodniczym. To narzędzia, donice, nawozy i wiele innych produktów, które pozwolą zagospodarować przestrzeń na balkonach, w ogrodach czy działkach na skalę oczekiwań.

- Przygotowaliśmy dla naszych klientów nie tylko moc atrakcji związanych z rozrywką, ale także spotkania z ekspertami od środków ochrony roślin oraz prezentację nowej farby Altax Viva Garden – mówili nam obsługa sklepu.

Grant mieści się w Chojnie, przy ul. Polnej 13.