Weż udział w grze terenowej "Poszukiwacze leśnego skarbu" i wesprzyj Mieszka.

Mieszko jest 3 letnim synem Kingi i Daniela Grabalskich, mieszkańców Czepina. 3 października 2020 trafił do szpitala w Szczecinie Zdrojach. Tomograf komputerowy wykazał dużego guza mózgu w potylicy. Po testach na Covid-19 został przyjęty na oddział neurologii dziecięcej. Rezonans magnetyczny potwierdził obecność 4 cm guza i wykazał przerzuty w całej główce od 4 mm do 12 mm.

7 października zespół neurochirurgów w szpitalu w Szczecinie Zdrojach usunął prawie całego dużego guza (został niewielki naciek na pniu mózgu). Mieszko do 23 października walczył dzielnie na OIOM, skąd ponownie wrócił na neurochirurgie. Tam musi dojść trochę do siebie żeby móc dalej walczyć. Następny etap to onkologia. Guz mózgu to rdzeniak zarodkowy 4 stopień złośliwości.

Potrzebne są pieniądze na neurologopede, neurorehabilitanta, sprzęt rehabilitacyjny i prywatne konsultacje medyczne. Od 27 października na facebooku https://www.facebook.com/groups/542295749968954 
trwają licytacje różnych przedmiotów przekazanych przez ludzi dobrej woli. Do tej pory udało się zebrać prawie 55 tys złotych.

Członkowie nieformalnej amatorskiej grupy biegaczy na orientację Gryf-InO Team postanowili, że na licytację przekażą zorganizowaną przez siebie grę terenową, zatytułowaną "Poszukiwacze leśnego skarbu", dla drużyn od 2 do 4 osób.

Termin gry - sobota 12 grudnia 2020.

Główną zasadą jest odnalezienie 7 miejsc ulokowanych na terenie lasu wełtyńskiego oraz zabranie z tych miejsc ukrytych przedmiotów – ręcznie wykonanych świątecznych bombek. Zespół, który odnajdzie największa ilość bombek wygrywa. W sytuacji, gdy wśród drużyn z drugą największą ilością znalezionych bombek nastąpi remis, te drużyny rozegrają między sobą w niedzielę 13 grudnia 2020 r. o godz. 12:00 dogrywkę.

Do odnalezienia będzie 1 bombka. Każda z drużyn wystartuje z innego miejsca, określonego przez organizatora, przy czym odległość do szukanego miejsca w linii prostej będzie taka sama. Na miejscu startu uczestnicy otrzymają mapę w wersji papierowej z zaznaczonym miejscem ukrycia bombki. Aby przestrzegać aktualnie obowiązujących obostrzeń covidowych, w zabawie nie obowiązuje limit czasu, nie będzie mierzony czas, obowiązuje zakaz biegania i jazdy na rowerze, a wszyscy zgłoszeni uczestnicy startują z własnych domów.

Termin zapisów i wpłat to 2-10 grudnia 2020 r. pod odpowiednim postem na facebookowej grupie a także wysłania danych określonych w regulaminie na adres e-mail inogryf.ino@gmail.com.

Udział w grze jest płatny w kwocie min. 60 zł za drużynę. Pieniądze w całości wpłacane są przez uczestników na konto charytatywnej zbiórki na portalu Zrzutka.pl Na pewno będzie warto wziąć udział w zabawie nie tylko ze względu na pomoc choremu dziecku oraz przyjemnie spędzony czas w lesie, ale także na atrakcyjne nagrody.

Dla uczestników, którzy odnajdą najwięcej bombek, zostały przygotowane karty podarunkowe, ufundowane przez ANMAR Usługi Transportowe Marcin Jangas:

  •  1 miejsce - karta podarunkowa 500 zł do sklepu Decathlon,
  •  2 miejsce - karta podarunkowa 300 zł do sklepu Decathlon.

Dodatkowo fundator przeznaczył dwa vouchery na tankowanie o wartości 100 zł - 1x dla najstarszego i 1x dla najstarszej uczestniczki gry. Wśród pozostałych uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zabawie!

REGULAMIN

1. Gra terenowa „Poszukiwacze leśnego skarbu” to impreza turystyczna o charakterze poznawczo-rozrywkowym. Odbędzie się 12-13 grudnia 2020 r.

2. Organizatorem gry jest nieformalna amatorska grupa biegaczy na orientację Gryf-InO Team.

3. Główną zasadą imprezy jest odnalezienie 7 miejsc ulokowanych na terenie lasu wełtyńskiego oraz odnalezienie w tych miejscach ukrytych przedmiotów – świątecznych bombek. Długość trasy zależeć będzie od wyboru uczestników, jednak nie powinna być dłuższa niż 10 km.

4. Nie obowiązuje limit czasu, czas nie będzie mierzony. Obowiązuje zakaz biegania i jazdy na rowerze. Startują wyłącznie drużyny od 2 do 4 osób. Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie pod opieką dorosłych (18 i więcej lat). Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

5. Udział w grze jest płatny w kwocie min. 60 zł za drużynę. Pieniądze w całości wpłacane są przez uczestników na konto charytatywnej zbiórki na stronie. Termin wpłat: 2-10 grudnia 2020 r.

6. Po opłaceniu udziału, drużyna ma obowiązek wysłać na adres e-mailowy organizatora (inogryf.ino@gmail.com) dane wszystkich uczestników: imiona, nazwiska, daty urodzenia, adres kontaktowy e-mail. Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

7. Każda osoba, która zgłasza swój udział w imprezie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO; Dz. U. Unii Europejskiej L z 2016 r. nr 119, str. 1; Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.)) oraz wykorzystanie swojego wizerunku dla celów promocyjnych (np. relacje prasowe).

8. Zgłoszone drużyny w sobotę 12 grudnia 2020 r. o godz. 10:00 otrzymają na podany przez siebie e-mail mapę w formie elektronicznej (plik PDF) z zaznaczonymi miejscami ukrycia świątecznych bombek. Mapę mogą samodzielnie wydrukować lub korzystać z formy elektronicznej, np. na smartfonie.

9. Bombki będą ukryte w pudełkach umieszczonych w ziemi w ten sposób, aby nie było konieczności kopania. Dodatkowo miejsce ukrycia będzie oznaczone czerwono-białym lampionem wielkości A4. Kolejność zaliczania punktów jest DOWOLNA. Gdy miejsce ukrycia zostanie znalezione i w pudełku będzie znajdowała się bombka, należy wykonać zdjęcie całej drużyny z bombką w ręku przy miejscu odnalezienia. Po zabraniu bombki w pudełku należy pozostawić będącą tam karteczkę z informacja o odnalezieniu. Na koniec należy zrobić zdjęcie wszystkich odnalezionych bombek. Po zakończeniu szukania wszystkie (przy punktach oraz samych odnalezionych bombek) zdjęcia należy podesłać na adres e-mail organizatora inogryf.ino@gmail.com

10. W sytuacji, gdy wśród drużyn z drugą największą ilością znalezionych bombek nastąpi remis, te drużyny rozegrają między sobą w niedzielę 13 grudnia 2020 r. o godz. 12:00 dogrywkę. Do odnalezienia będzie 1 bombka. Każda z drużyn wystartuje z innego miejsca, określonego przez organizatora, przy czym odległość do szukanego miejsca w linii prostej będzie taka sama. Na miejscu startu uczestnicy otrzymają mapę w wersji papierowej z zaznaczonym miejscem ukrycia bombki.

11. Dla uczestników, którzy odnajdą najwięcej bombek, zostały przygotowane karty podarunkowe, ufundowane przez ANMAR Usługi Transportowe Marcin Jangas:

  • 1 miejsce - karta podarunkowa 500 zł do sklepu Decathlon,
  • 2 miejsce - karta podarunkowa 300 zł do sklepu Decathlon.

Dodatkowo fundator przeznaczył dwa vouchery na tankowanie o wartości 100 zł - 1x dla najstarszego i 1x dla najstarszej uczestniczki gry.

12. Wśród pozostałych uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

13. Kwestie sporne rozstrzyga organizator.