29 marca pan Krzysztof dyrektor cedyńskiego ZGKiM przeszedł udar niedokrwienny, który doprowadził do niedowładu prawej strony ciała i afazji. Po pobycie w szpitalu, by wrócić do normalności, potrzebuje intensywnej rehabilitacji i profesjonalnej opieki. Pobyt w ośrodku i specjalistyczne zabiegi są bardzo kosztowne, aby wesprzeć półroczny pobyt pana Krzysztofa w ośrodku rehabilitacyjnym, proszę o kliknięcie odnośnika poniżej, przejście na stronę siepomaga.pl i wpłacenie dowolnej kwoty pieniędzy.

https://www.siepomaga.pl/krzysztof-niedzwiedzki

Tak bardzo chciałam, by jesień naszego życia była czasem, w którym wspólnie odpoczniemy, nacieszymy się sobą, nacieszymy się spokojem, na który przecież tak zasługiwaliśmy. Niestety 29 marca 2021 Krzysztof przeszedł udar niedokrwienny, który doprowadził do niedowładu prawostronnego oraz afazji. Ten dzień już na zawsze zmienił życie naszej rodziny. Krzysztof to mąż, ojciec, dziadek, człowiek, który zawsze był gotów by pomóc, spokojny i opanowany, sumienny i pracowity...
Krzysztof, by móc zawalczyć o powrót do sprawności, potrzebuje intensywnej rehabilitacji, a także profesjonalnej opieki. Koszt pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym jest zbyt duży dla naszej rodziny, a musimy zrobić, co tylko się da, by móc, choć częściowo zawalczyć o codzienność, którą jeszcze do niedawna mogliśmy się cieszyć. Proszę, pomóż!
Elżbieta - żona Krzysztofa