Świetnie zagrał Mieszko w 9. kolejce spotkań regionalnej okręgówki. Drużyna z Mieszkowic pokonała przed własną publicznością CRS Barlinek. Trzy punkty zainkasował również Orzeł, który wygrał z Orkanem. Porażki zanotowały drużyny z Babinka i Zielina.

Mieszko podejmował w miniony weekend wyżej notowaną drużynę z Barlinka. CRS przyjechał do Mieszkowic w roli faworyta, ale musiał się obejść ze smakiem. Tym razem gospodarze zagrali świetne zawody i pokonali team CRS Barlinek 2:1. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Łukasz Wasilewski, który był niekwestionowanym bohaterem spotkania.
Skutecznie zagrał również Orzeł Trzcińsko-Zdrój, który podejmował przed własną publicznością ostatnią drużynę w ligowej tabeli, Orkana Suchań. Gospodarze dominowali praktycznie przez całe spotkanie, grali pewnie nie tylko w obronie, ale również w środku pola. Dzięki temu Orzeł stwarzał sytuacje strzeleckie i dwie z nich wykorzystał. Po bramkach Mateusza Laszczyńskiego i Andrzeja Szota nasz team wygrał 2:0.
Nie udało się zdobyć punktów natomiast Zielonym Zielin, którzy na własnym boisku ulegli Sokołowi Pyrzyce 1:2. Podopieczni Andrzeja Misiana, po świetnym początku sezonu, przegrali piąty mecz z rzędu.
Przegrało także Ogniwo Babinek w wyjazdowej potyczce z Koralem Mostkowo 1:2.
Po dziewięciu kolejkach liderem rozgrywek jest Gavia Choszczno, która na swoim koncie ma już 21 punktów. Na drugim miejscu jest Sokół Pyrzyce z 17 punktami. Ogniwo Babinek z dorobkiem 15 punktów jest na trzecim miejscu w rozgrywkach. Orzeł i Mieszko plasują się w środkowej części tabeli zajmując odpowiednio 10 i 11 miejsce. Zieloni z kolei są na 14 miejscu i muszą bronić się przed spadkiem.