Los Kizi nie był usłany różami. Przed bezdomnym i niepełnosprawnym zwierzęciem serce otworzyła rodzina z Chojny, która zaopiekowała się kociakiem. Dziś Kizia po raz kolejny potrzebuje Naszej pomocy. W chore oko kotki wdała się infekcja. Jedynym ratunkiem dla zwierzaka jest kosztowna operacja.


"Kochani, pilnie potrzebuję Waszej pomoc (...) Kizia to kotka, która świat ogląda jednym oczkiem, drugie nigdy nie było sprawne. W ostatnim czasie przyczepiła się infekcja w chorym oku koteczki. Oczko powiększyło się, główka opuchła, koteczka schudła, grozi jej zakażenie" - informuje w poście na Facebooku Pani Iwona.

Kizia wraz z opiekunek odwiedziła we wtorek chojeńskiego weterynarza. W piątek rano kotkę czeka operacja, której koszt wyniesie około 500 zł. Lekarze dają zwierzakowi szanse i uważają, że Kizia wróci do zdrowia, choć z jednym oczkiem.

"Gorąco proszę o wsparcie i serdecznie dziękuję za każdą wpłatę! Każdą nadwyżkę we wpłatach przekażę na Stowarzyszenie Psijaciele w Chojnie. Oto numer konta, na które błagam o wpłaty: To konto mojego syna Bartka. 32102048120000080200764530. Proszę o dopisek w tytule: OPERACJA KIZI."