Dzieci z Regionalnej Placówki Opiekuńczo - Terapeutycznej w Dębnie biorą udział w konkursie pn. "Głos na marzenie", który spełnia marzenia dzieci z domów dziecka. Główną nagrodą w ogólnopolskiej rywalizacji jest aranżacja jednego z pomieszczeń w zwycięskiej placówce. Twój głos może pomóc w realizacji marzeń małych dębnian. 


"Jesteśmy dziećmi z Regionalnej Placówki Opiekuńczo – Terapeutycznej w Dębnie. Tylko tutaj,
w naszym domu otrzymamy specjalistyczną opiekę i rehabilitację dostosowaną do naszych potrzeb i możliwości. Nieustannie zmagamy się z dokonywaniem niemożliwego, przekraczaniem własnych barier i ograniczeń. Naszą pasją stało się wspólne spędzanie wolnego czasu i wzajemne pomaganie sobie
w wyrównywaniu deficytów rozwojowych, wynikających z naszych niepełnosprawności. Dzięki waszym głosom możemy osiągnąć jeszcze więcej" - piszą dzieci, ku zachęcie w oddawaniu głosów.

Głos na Marzenie to konkurs, który spełnia marzenia dzieci z domów dziecka i rozwija ich pasje. Przede wszystkim jednak jest to wielka przygoda, której mogą dać się ponieść dzieci wspierane przez Ambasadorów akcji: aktora Borysa Szyca, rapera W.E.N.A. oraz piłkarza Macieja Makuszewskiego.

Aby pomóc małym dębnianom wygrać konkurs wystarczy codziennie oddać jeden głos na podopiecznych Regionalnej Placówki Opiekuńczo - Terapeutycznej w Dębnie. Głosy oddawać można do 19 sierpnia br. Nagrodę główną otrzyma trójka zwycięzców, a będzie nią zaaranżowanie pomieszczenia w każdej z nagrodzonych placówek.

Link do głosowania (kliknij tutaj).