Galeria w Zasięgu Oka to nowe miejsce ulokowane w przestrzeni Gryfina, które umożliwia prezentację sztuki, a przygotowane zostało z myślą o mieszkańcach i gościach odwiedzających nasze miasto.

Galeria w Zasięgu Oka to przestrzeń dostępna dla każdego, która znajduje się w sercu Gryfina, z przepięknym parkiem Pałacyku pod Lwami w tle, realizująca pomysł dzielenia się sztuką z przechodniami.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia pierwszej ekspozycji będącej prezentacją działalności Gryfińskiego Domu Kultury i promocją unikatowych prac wykonanych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów naszej placówki.

To zbiór kilkudziesięciu prac uczestników zajęć organizowanych w Pracowni Plastycznej Deseń kierowanej przez Elżbietę Narzekalak oraz pracowniach plastycznych prowadzonych przez Małgorzatę Ragan i Karinę Tyłę.

Zapraszamy do barwnego świata dzieci i ich nieskrępowanej twórczej spontaniczności przenikającej w świat uzdolnionej młodzieży. Wystawę ulokowaną na ogrodzeniu Pałacyku pod Lwami można oglądać od piątku 30 kwietnia.