Odra Chojna to jak na razie jedyna drużyna, która w obecnym sezonie znalazła sposób na strzelenie bramki Chemikowi Police. Jedno trafienie to jednak zbyt mało, by ograć faworyta rozgrywek. Wielkie strzelanie urządzili sobie natomiast pilarze Błękitu.

Odra Chojna w miniony weekend rywalizowała na boisku faworyta ligi. Chemik Police niestety był za silny dla naszej drużyny. Podopieczni Grzegorza Michasiuka niestety nie byli w stanie nawiązać walki z silniejszym rywalem. Jedyna dobra wiadomość, to bramka Jakuba Pożyczki. Odra to jak na razie jedyna drużyna, która potrafiła strzelić gola Chemikowi. Bramka punktów nie dała, Chemik ograł Odrę 7:1.
Nieoczekiwanie przegrało też Ogniwo Babinek w meczu z Wichrem Brojce. Drużyna z naszego regionu uległa na własnym boisku 2:3. Ten pojedynek nie musiał się tak skończyć, Ogniwo fatalne rozpoczęło mecz i szybko straciło dwie bramki. W dalszej fazie potyczki trafili Kaniecki i Malanowski doprowadzając do rezultatu 2:2, Ogniwo stwarzało sobie strzeleckie sytuacje, ale niestety w końcówce meczu piłkarze z Babinka popełnili kolejny fatalny błąd w defensywie i stracili trzecią bramkę.
Wiele emocji było także podczas pojedynku Dęba Dębno z Zorzą Dobrzany. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Remigiusz Pastwa. Kiedy fani Dęba cieszyli się z dobrej gry swojej drużyny, przyszedł kataklizm. Na przestrzeni zaledwie czterech minut Zorza zdobyła dwie braki i gospodarze musieli odrabiać straty. Na szczęście się udało, w 48 minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Laska. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 2:2.
To, co działo się na boisku w Pniewie zaskoczyło nawet… gospodarzy. Ostatni w tabeli Błękit podejmował Iskrę Golczewo i rozgromił ją aż 8:0! Bramki dla naszej drużyny zdobyli Paweł Plis (trzy), Szymon Raszczuk (dwie), Kamil Klepadło, Marcin Nikitiński i Robert Jastrzębski. Dzięki tej wygranej Błękit awansował na 14 miejsce w tabeli.