To będzie walka przed spadkiem do A Klasy. Na stadionie w Lipianach odbędzie się spotkanie pomiędzy Klonem Krzęcin a Odrzanką Radziszewo, to baraż o pozostanie w rozgrywkach w szczecińskiej klasie okręgowej.


Obie drużyny nie mają za sobą udanego sezonu, zajęły 13 miejsca w swoich klasach rozgrywkowych i niestety wciąż wisi nad tymi zespołami widmo spadku do A Klasy. Klon Krzęcin w najbliższą niedzielę zagra z Odrzanką Radziszewo w meczu barażowym o pozostaniu w rozgrywkach szczecińskiej klasy okręgowej.

W trakcie całego sezonu lepiej prezentował się Klon, wygrał 10 pojedynków, Odrzanka zanotowała tylko 7 zwycięstw. Klon wykazywał większą siłę w ataku, w 30 meczach strzelił 50 bramek (przy 43 Odrzanki). Lepiej dla piłkarzy z Krzęcina wyglądają również statystyki bramek straconych. Odrzanka dała sobie wbić 84 braki, podczas gdy Klon 77. Ale w tym pojedynku statystyki nie będą decydowały.

Mecz o utrzymanie rozegrany zostanie w niedzielę, czyli 25 czerwca o godz. 16.00 na neutralnym boisku w Lipianach. Przegrany w przyszłym sezonie zagra w A Klasie.