Mieli nadzieję na kolejne punkty, ale Iskierka była zbyt silna. Na boisku robiła co chciała i tylko szczęście sprawiło, że mecz nie zakończył się dwucyfrową porażką.

 

Zootechnik Kołbacz tej wiosny prezentuje się całkiem przywozicie, kilkukrotnie pokazał na boisku serce i zaangażowanie w grę. Liczyliśmy, że uda się i dziś nawiązać walkę z Iskierką Szczecin w ramach potyczki 20 kolejki spotkań Szczecińskiej Klasy Okręgowej (gr. Południe). Niestety rywale nie pozostawili złudzeń. Prezentowali się na boisku o wiele lepiej, grali szybko i pewnie, tymczasem piłkarze Zootechnika popełniali masę prostych błędów. Niecelne podania, bezsensowne straty… to wszystko przełożyło się na futbolową katastrofę. Już do przerwy gospodarze meczu prowadzili 4:0. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, Iskierka nadal przeważała i stwarzała kolejne strzeleckie sytuacje. W drugiej części pojedynku trafiła jeszcze trzy razy do bramki Zootechnika i mecz ostatecznie zakończył się wysoką porażką 7:0.

W innym spotkaniu ligi Błękitni Trzygłów pokonali 6:3 Odrzankę Radziszewo.

Zootechnik zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 8 punktów. Odrzanka Radziszewo jest na 12 miejscu z 18 punktami.