Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w kolejnym koncercie w Czachowie (gm. Cedynia) 31 sierpnia 2019 o godz. 20 w Sali u Kinala.
Mamy nadzieję, że zainteresują się Państwo tym wydarzeniem tym bardziej, że będzie to koncert wyjątkowy. Wokalistka jazzowa młodego pokolenia, Ola Błachno, zaśpiewa jedne z najbardziej cenionych i znanych dzieł literatury jazzowej. Artystka jest aktualnie studentką 4 roku wokalistyki jazzowej w renomowanej uczelni berlińskiej Universität der Künste (Jazz- Institut Berlin). Już jako młoda dziewczyna miała okazję i zaszczyt zaśpiewania na międzynarodowym festiwalu Jazz Jamboree.
Jest laureatką kilku konkursów wokalnych takich jak: Niemen Non Stop, Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego czy też Novum Jazz Festival. Aktualnie wokalistko-skrzypaczka skupia się głównie na komponowaniu oraz integracji śpiewu ze skrzypcami. Oli towarzyszyć będzie Matthias Hessel Trio, w skład którego wchodzą świetni muzycy sceny berlińskiej: Matthias Hessel (fortepian), Christoph Niemann (kontrabas), Sven Kali (perkusja).

Zdjęcie dzięki uprzejmości OlaBłachno/facebook