Na półtora godziny ulice Szeroka, Plac Wolności, Żeromskiego, Szkolna i Chopina w Moryniu zostaną wyłączone z ruchu. Utrudnienia związane są z organizacją Narodowego Biegu Niepodległości, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Moryniu.


11 listopada o godz. 12.00 w Moryniu odbędzie się Narodowy Bieg Niepodległości na dystansie 8 km. Start i meta zawodów zlokalizowana będzie na Placu Wolności w Moryniu . W związku z tym Organizatorzy wydarzenia pragną poinformować, iż ulice miasta wewnątrz murów, tj.: Szeroka, Plac Wolności, Żeromskiego, Szkolna i Chopina, zostaną zamknięte na czas biegu tj. w godz. od 12.00 do 13.30. Poza tym wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach: Dworcowej, Odrzańskiej, Wiśniowej, Sadowej, Lipowej, Jeziornej.

- Za wszelkie utrudnienia w ruchu drogowym serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - mówi Marta Cacek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. - Liczymy jednocześnie na Państwa ogromny doping i kibicowanie biegaczom biorącym udział w zawodach - dodaje.