Uwaga kierowcy, są poważne utrudnienia na drodze krajowej nr 31. W Lisim Polu, kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, na zakręcie wypadł z drogi i wjechał w ogrodzenie jednej z tamtejszych posesji.  


Obecnie trwa ustalanie przyczyn zdarzenia, do którego doszło przed godz. 14.00, 17 styczni br. na DK nr 31 w Lisim Polu.

Z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn kierowca ciężarówki na łuku drogi zjechał z niej, wjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie budynku mieszkalnego.

- Na miejsce zadysponowani zostali funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnie - informuje rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie, asp.sztab. Grzegorz Klimek.

Oprócz funkcjonariuszy Policji, na miejscu zdarzenia pracują strażacy. Do Lisiego Pola zadysponowała została także karetka Pogotowia. Jak informuje nas oficer prasowy KPP w Gryfinie, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Kierowcy jadący przez Lisie Pole liczyć się muszą z utrudnieniami. Droga obecnie jest zablokowana. Następnie ma zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego czytelnika Jacka.

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru lub innego niecodziennego zdarzenia? Masz informacje, fotografie, uwagi, ciekawe spostrzeżenia, którymi chciałbyś się podzielić?  Napisz do nas na Facebooku, ślij maila na adres: redakcja@ono24.info, bądź zadzwoń pod numer 668-885-486!