Uwaga! W dniu dzisiejszym jak informuje Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego na ul. Szkolnej w Pyrzycach pojawił się młody, wysoki, szczupły mężczyznę z identyfikatorem PGE. Prosił on o okazanie ostatniej faktury za prąd. Poinformował również, że za jakiś czas zgłosi się ponownie pracownik.

Skontaktowaliśmy się z Centrum Obsługi PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Pracownik poinformował nas, że firma PGE nigdy nie wysyła swoich pracownik w tym celu, a zaistniała sytuacja najprawdopodobniej jest próbą oszustwa i wyłudzenia danych osobowych.

 

 - witam odnośnie informacji o pracowniku PGE -dziś na ul. 1 Maja chodziła dziewczyna średniego wzrostu obcięta krótko na chłopaka z tunelem w lewym uchu i identyfikatorem zielonym Fortum (z gazowni) i też prosiła o okazanie ostatniej faktury za gaz i poinformowała, że w zeszłym roku były wysyłane formularze w związku ze zmianą stawek za gaz, wobec braku odsyłania formularza należy oczekiwać listu i formularzy w skrzynce pocztowej w najbliższych dniach z koniecznością odesłania takiego formularza. Była widziana w rejonach ul. Szkolnej /1 Maja z wysokim szczupłym mężczyzna jak w opisie-przypuszczam, że działają razem. Proszę o poinformowanie mieszkańców.