Policjanci zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości mężczyznę, który ukrył się przed organami ścigania w szafie, w jednym z mieszkań na terenie powiatu pyrzyckiego.


Pyrzyccy policjanci wydziału prewencji i ruchu drogowego otrzymali informację, że w jednym z mieszkań powiatu pyrzyckiego przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany przez sąd za przestępstwa narkotykowe. 45-latek został skazany przez wymiar sprawiedliwości na czternaście miesięcy odsiadki w zakładzie karnym.

Policjanci udali się pod wskazany adres, a drzwi mieszkania funkcjonariuszom otworzyła kobieta, która oświadczyła, że w mieszkaniu jest sama. Mundurowi nie dali wiary słowom 32-latki i dokonali sprawdzenia pomieszczeń, gdzie w jednym z pokoi znaleźli urywającego się w szafie 45-latka.

- Mężczyzna został zatrzymany, przewieziony do jednostki policji i jeszcze dziś trafi do zakładu karnego w celu odbycia kary 14 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - poinformowała sierż. szt. Marcelina Pałaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.