Trzy osoby trafiły do szpitala w związku z wypadkiem do jakiego doszło dziś rano na odcinku drogi wojewódzkiej nr 160 przed miejscowością Piasecznik w powiecie choszczeńskim.


- Około godziny 9.00 na drodze DW 160 między Choszcznem a Piasecznikiem kierujący pojazdem marki Volkswagen Caddy, 31-letni mieszkaniec Stargardu, jadąc w kierunku Piasecznika zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący z naprzeciwka pojazd Subaru Forester kierowany przez 36-letnią mieszkankę Choszczna - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, sierż. szt. Jakub Pialik.

Pojazdy zderzyły się czołowo ze sobą, a następnie obydwa dachowały. W wyniku zdarzenia mieszkanka Choszczna oraz pasażer Subaru, a także pasażer Volkswagena z ogólnymi potłuczeniami ciała zostali przewiezieni przez jednostkę Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Choszcznie.

Jak wyjaśnia Pialik, na tą chwilę nie ustalono dlaczego 31-letni mieszkaniec Stargardu zjechał na przeciwległy pas ruchu. Ruch w tym miejscu odbywa się już bez utrudnień.