"Moje życie" to pierwszy singiel promujący nadchodzący "Vixa Mixtape", szczecińskiego wokalisty Kiera oraz trzcińskiego producenta PMBTZ Mickiewicza, który ujrzy światło dzienne nakładem wytwórni Stoprocent.

"Vixa Mixtape" to w dużej mierze inspiracja starymi, znanymi wszystkim hitami muzycznymi, zinterpretowanymi przez artystów w sposób świeży i nowoczesny o zabarwieniu imprezowym. Nie zabraknie mocnego uderzenia, żywych instrumentów i ciekawych gości.

PMBTZ Mickiewicz (wcześniej PeeM Beatz) - właściwie Paweł Mickiewicz urodzony w Szczecinie 13 listopada 1994 roku. Wywodzi się z małego miasteczka w woj. zachodniopomorskim, Trzcińska Zdroju. Producent muzyczny, pasjonat muzyki, audiofil. Jego przygoda z kompozycją muzyczną rozpoczęła się w roku 2008. W roku 2013 (jeszcze jako PeeM Beatz) wydał nielegal EP "Fuzja" z Daniem (Gryfino). Obecnie PMBTZ Mickiewicz pracuje nad mixtapem, który powstaje przy współpracy z Kierem (Stoprocent) oraz zajmuje się kilkoma drobniejszymi, niszowymi projektami.


KIERU - właściwie Maciej Kiersznicki urodzony w Szczecinie 21 Grudnia 1983 roku.
Wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent i założyciel Rapido Studio. Na swoim koncie ma nagrane płyty z "Road Trips Over", "Anti Dread", "Włochaty", "The Analogs".
Grał trasy koncertowe na terenie większości krajów europejskich.
Mogliście go zobaczyć w 4Fun Tv, Viva Polska, oraz usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych. Nagrywał z : Sobota, Tede, Wini, VNM, Rena, Tomb, Bonson, Matheo, Borixon, A.D.H.D., RDi, Sage, Hemp Gru , Popek, Tomb, Smalec Gaga.
W maju 2015 ukazał się jego pierwszy solowy album "Komercja czy Underground".
W listopadzie 2015 ukazał się mixtape o tytule Swag Punk. "Swagpunk" to kompozycja 12 utworów, które powstały pod wpływem uniesienia. Kieru postanowił zaprosić do projektu kilku raperów i rzucić im wyzwanie, aby rapowali do punkrocka. Dograli się między innymi Mops (Smagalaz), Tomb (SB Maffija, Stoprocent), Wini (Stoprocent), Rena(Stoprocent), Wu (Stoprocent).
"Swagpunk" to połączenie chamstwa i kultury w brudnym, spontanicznym projekcie. Mimo, iż jest to mixtape, to wszystkie kompozycje są autorstwa Kiera.
Obecnie Kieru pracuje nad dwoma projektami równolegle. Jeden to mixtape, który powstaje przy współpracy z producentem PMBTZ Mickiewicz, a drugi to jego kolejna solową płyta której premiera przewidziana jest na drugą połowę 2016.