Rozpoczyna się rywalizacja w klasie okręgowej. Już jutro pierwszy mecz nowego sezonu. Odra Chojna zagra w Babinku z miejscowym Ogniwem. Szkoleniowiec chojeńskiego teamu mówi, że faworytem rozgrywek jest Chemik, ale o drugie miejsce premiowane awansem, powalczą wszyscy.


Pierwszy mecz sezonu i od razu derby regionu. Jutro o godzinie 18:30 rozpocznie się mecz pierwszej serii spotkań wojewódzkiej okręgówki. Ogniwo Babinek podejmie Odrę Chojna.
- Z optymizmem podchodzimy do sezonu. Liga zweryfikuje wszystko – mówi o przygotowaniach do sezonu trener Odry Chojna, Grzegorz Michasiuk.
Przed jutrzejszym spotkaniem studzi emocje i nie myśli o pojedynku, jako lokalnej potyczce.
- Chcemy dobrze rozpocząć ligę, nieważne kto byłby pierwszym przeciwnikiem.
Grzegorz Michasiuk uważa, że faworytem tegorocznego sezonu jest Chemik Police. Ale o drugie miejsce w tabeli, które premiowane jest awansem do IV ligi:
- Bedzie walczyło 15 zespołów – uśmiecha się trener Odry.
W Odrze nie brakuje wzmocnień. W tym sezonie w barwach chojeńskiego zespołu zagrają m.in. Marcin Borczyński, który powrócił z Cedyni, w kadrze znalazł się też Dawid Flis z Nawodnej. Zawodnikiem Odry został również Bartek Flis.
- Jest wychowankiem Pogoni, a w poprzednim sezonie grał w Mewie Resko – mówi o tym ostatnim z zawodników Grzegorz Michasiuk.
Ciekawie zapowiada się też sobotnie spotkanie Błękitu Pniewo z Dębem Dębno. To spotkanie rozpocznie się w samo południe w Pniewie.

PLAN GIER I KOLEJKI SPOTKAŃ

piątek, 18 sierpnia
18:30 Ogniwo Babinek - Odra Chojna

sobota, 19 sierpnia
12:00 Błękit Pniewo - Dąb Dębno
12:00 Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn
13:00 Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard
16:00 Arkonia Szczecin - Stal Szczecin
17:00 Wicher Brojce - Piast Chociwel
17:00 Flota Świnoujście - Iskra Golczewo

niedziela, 20 sierpnia
17:00 Biali Sądów - Zorza Dobrzany