Siostry z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu nagrały teledysk zachęcający do przyjazdu na Światowe Dni Młodzieży. Tańczące na plaży zakonnice z plakatem przedstawiającym wizerunek Chrystusa bije rekordy popularności w internecie.
Boga można wielbić nie tylko na kolanach.


- Jesteśmy wesołym zakonem i chcemy dzielić się naszą radością z innymi - dodają siostry. Siostry z Myśliborza mają własny , gdzie wrzucają aktualności ze swojego zakonnego życia. Śmieją się, że starają się być na bieżąco nie tylko z Bogiem, ale także życiem społecznym, a social media nie są im obce. Od 10 lipca, gdy post został zamieszczony, obejrzało go ponad 107 tysięcy osób!

Teledysk, który ma pokazać radosną stronę życia zakonnego, spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem wśród internautów. "Siostrzyczki wspaniałe jesteście :) Brawo. Ewangelizacja poprzez taniec daje wiele radości" - pisze Aleksandra.

"Wspaniale! Boga można wielbić nie tylko na kolanach. To piękne, że Siostry pokazują, że można Go również wielbić, tańcząc i ciesząc się." - dodaje Urszula. "Gratuluję otwartości na nowe media i dostrzegania, że nauczać można (i trzeba!) wszędzie." - zauważa Marek.