Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie zdołały pokrzyżować planów organizatorom tegorocznych Dni Mieszkowic. Scena została przeniesiona do centrum, na Plac Wolności, dzięki czemu wszyscy przybyli mogli bawić się bez żadnych przeszkód.

Mieszkowice, podobnie jak inne miejscowości w naszym powiecie, w tym roku postawiły na koncerty disco-polo. Wśród gwiazd, które odwiedziły wczoraj miasto, byli Michał Gielniak, Mario Bischin i Endrju.

Po zakończeniu głównego bloku koncertowego, na scenę wyszedł DJ Salis, który poprowadził dyskotekę dla wszystkich, którzy jeszcze mieli siły tańczyć. Dodatkową atrakcja był organizowany w tym samym czasie pokaz laserowy.

Oprócz wspomnianych występów, organizatorzy przygotowali dla przybyłych również takie atrakcje jak warsztaty i malowanie twarzy dla dzieci, występy szczudlarzy, przedstawienie "Przygody Pirata Drabinki" zorganizowane prze Teatr Kubika i koncerty zespołów Niedźwiadki, Dobrawa i Niespodzianki. Zapleczem kulinarnym zajęły się lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotowały dla zgromadzonych Festiwal Kulinarny.