Klienci, którzy pojawią się dzisiaj na otwarciu sklepu Grant, mogą liczyć na świetne nagrody. Prócz ciekawego asortymentu, wśród kupujących wylosowane zostaną wyjątkowo atrakcyjne upominki.

 Wielkie otwarcie już dziś, o godzinie 10:00. Sklep Grant mieści się przy ulicy Polnej 13, w swoim asortymencie posiada wszystko, co niezbędne dla domu i ogrodu. W chwili otwarcia nie zabraknie ciekawych ofert, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach będzie można kupić m.in. farbę Dulux, żarówki LED-owe, nawozy uniwersalne do kwiatów, czy też szklanki.

- Już nie mogę się doczekać, widziałem ulotkę i w niej ciekawe ceny, do tego liczę, że uda mi się wygrać jedną z nagród, przydałby mi się nowy telewizor do sypialni – uśmiecha się pan Piotr, spotkaliśmy go dzisiaj rano pod sklepem.

Właściciele przewidzieli wiele niespodzianek. Klienci będą mieli okazję skosztować pyszności z  grilla, ale główną atrakcją będą liczne nagrody i upominki dla kupujących. W ciągu czterech najbliższych dni wśród klientów, którzy dokonają zakupu i wypełnią kupon, będą losowane nagrody. Dziś wylosowany zostanie telewizor, jutro rower. W kolejnych dniach będzie to tablet i urządzenie wielofunkcyjne (skaner, drukarka, kserokopiarka, faks).

Warto się śpieszyć, ponieważ pierwszych pięćdziesięciu klientów może liczyć na dodatkowe upominki. Jakie? Tego właściciele sklepu nie zdradzają, zapowiadają jednak, że nikt z Granta nie wyjdzie rozczarowany.

Wielkie otwarcie już dziś, 24 sierpnia o godzinie 10:00.