Gryfiński garnizon policji na podstawie listów gończych poszukuje trzech mężczyzn. Jeden z nich podejrzany jest w związku z przestępstwami narkotykowymi i działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. Drugi za oszustwa i wyłudzenia, trzeciego wraz z policją szuka… komornik.

To trzej mężczyźni, którzy są poszukiwani listami gończymi wydanymi przez sądy naszego regionu. Wszyscy trzej to mieszkańcy powiatu gryfińskiego, którzy od lat są nieuchwytni. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu ściganych osobników i upublicznia ich podobizny.

Kościewski Tomasz
s. Franciszka, Jadwigi
ur. 08.04.1972r. w Mieszkowicach
zam. ostatnio Mieszkowice ul. Mieszka I 17

Komisariat Policji w Chojnie poszukuje go na podstawie Listu Gończego (VI Ds. 126/03/Sp)) wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Szczecinie. Poszukiwany jest za przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Robert Łuczak
s. Ryszarda, Marii
ur: 20.01.1974r. w Gryfinie
zam. Ostatnio Kunowo 55/4

Podstawa poszukiwań: Nakaz doprowadzenia do najbliższego AŚ lub AK wydany przez Sąd Rejonowy w Choszcznie z dnia 22.04.2009r. Wniosek o ustalenie miejsca pobytu dla celów prawnych wydany przez Komornika w Szczecinie, List Gończy wydany przez Sąd Rejonowy w Choszcznie w dniu 20.08.2009r.

Krzysztof Gajowski
s. Stanisława, Krystyny
ur. 11.04.1967r. w Pyrzycach
zam. ostatnio Gryfino, ul. Niepodległości 18/3

Poszukiwany jest skazany za przestępstwo z art. 286 par. 1 kk na karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Poszukiwany jest również na podstawie listów gończych wydanych przez Prokuraturę Rejonową Szczecin-Zachód (Ds.763/00), Sąd Rejonowy w Gryfinie (IIK182/00), Prokuraturę Rejonową w Pleszewie (Ds. 231/02), jako podejrzany o dokonanie wielu oszustw i wyłudzeń na szkodę różnych podmiotów gospodarczych (przestępstwa z art. 281 par. 1 kk).


Policja prosi o wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanych listami gończymi.