Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego-SCP zaprasza do udziału w pierwszej edycji wirtualnej giełdy b2b, wydarzeniu dla szeroko pojętej branży kreatywnej: CREATIVE INDUSTRY ZONE. Oprócz wideorozmów zmierzających do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, uczestnicy imprezy będą mieli możliwość wysłuchania ciekawych prezentacji eksperckich dotyczących tematów takich jak: ochrona własności intelektualnej, czy współpraca na styku projektant – producent.
  • Dla kogo?
Impreza adresowana jest do przedsiębiorców, w tym producentów, usługodawców, projektantów, architektów, ale również przedstawicieli instytucji kultury i sztuki, naukowców, programistów działających w następujących sektorach:

– moda i wzornictwo
– rzemiosło
– reklama i poligrafia
– działalność wydawnicza
– architektura, projektowanie wnętrz i sztuka użytkowa
– projektowanie zrównoważone i gospodarka w obiegu zamkniętym
– produkcja filmowa, telewizyjna, radiowa i muzyczna
– sztuki wizualne i performatywne
– ICT, w tym tworzenie oprogramowania użytkowego, aplikacji mobilnych i gier komputerowych
  • Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach? 
– Formuła 30-minutowych wideorozmów biznesowych to efekywny, bezpłatny i wygodny sposób na poznanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie bez wychodzenia z biura/domu.
– Uczestnicy związani są lub zainteresowani szeroko pojętymi przemysłami kreatywnymi.
– Wszyscy uczestnicy poszukują nowych kontaktów.
– Szansa na znalezienie partnerów do współpracy, wymiany doświadczeń i wiedzy na arenie międzynarodowej.
  • Jak to działa?
– Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
– Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie wydarzenia (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!).
– Z katalogu on-line uczestnicy dokonają wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć wideorozmowę podczas giełdy.
– W dniach 25-26 października 2021 r. na platformie b2match odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych wideorozmów pomiędzy dobranymi firmami.