Wojewódzkie obchody Święta Policji połączone z otwarciem nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odbędą się w dniu 22 lipca 2016 r.
Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 mszą świętą w kościele p.w. Narodzenia NMP w Gryfinie w intencji zachodniopomorskich policjantów, którą celebrował będzie Abp. Andrzej Dzięga.
W ramach święta uroczysta gala


Po mszy nastąpi przemarsz kompani reprezentacyjnej policji garnizonu zachodniopomorskiego, orkiestry reprezentacyjnej policji, policjantów i zaproszonych gości do siedziby nowej Komendy Policji przy ul. Policyjnej, gdzie nastąpi uroczyste otwarcie nowej siedziby.

Około godz.13.00 w auli Elektrowni Dolna Odra odbędzie się uroczysta gala z okazji wojewódzkich obchodów Święta Policji, na której zostaną wręczone awanse oraz odznaczenia dla zachodniopomorskich policjantów.

Pan Komendant Powiatowy Policji w Gryfinie insp. Andrzej Stechnij zaprasza wszystkich mieszkańców do uczestniczenia w uroczystości, a także do zwiedzania budynku Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w godz.12.30-15.00.